פרסום בגוגל

פרסום ממומן בגוגל נותן לך תוצאה מיידית. בלי לחכות יותר מכמה שעות האתר כבר ממוקם בראש התוצאות בגוגל והעסק מתחיל לקבל לידים. עכשיו חשוב לדאוג שהלידים האלה יהיו חמים ואיכותיים. כאן חברת Win-Web נכנסת לתמונה עם יותר מ-10 שנות ניסיון. לחברה מעטפת שלמה המכוונת ליצירת המרות בפועל. את הפרסום הממומן בגוגל אנחנו מלווים עם הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים, בניית עמודי נחיתה מהירים, קופירייטינג מדויק ועוד.

בחברת Win-Web אנחנו מכירים את כל ה"סודות הכמוסים" של הפרסום הממומן בגוגל ומקפידים על בניית תשתית נכונה ואופטימיזציה מקצועית. זאת תוך התייחסות ספציפית לכל ביטויי החיפוש, מילות המפתח והגולשים הרלבנטיים.

חשוב לדעת שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומתמחרים בנפרד את הקמת הקמפיין, ניהול הקמפיין והתשלום לגוגל. זהו יתרון משמעותי שמאפשר ללקוח להיות במעקב אחר הוצאות השיווק ולדעת כמה באמת הוא משלם מדי חודש ישירות לגוגל.

בין היתרונות השונים שאנו מספקים לכם תמצאו:

  • אנשי מקצוע בכל התחומים – מתכנתים, מעצבים, מנהלי פרויקטים, אנשי תוכן ועוד. כולם עומדים לרשותכם תחת קורת גג אחת וחוסכים ממכם התעסקות עם כמה אנשי מקצוע במקביל. יעילות היא שם המפתח.
  • שקיפות מלאה – שקיפות מלאה לגבי עלויות הקמת קמפיין, ניהול קמפיין ותשלום לגוגל. הלקוח יודע בדיוק היכן כספו מושקע ואנו מנפיקים דו"חות שוטפים.
  • ללא חוזים כובלים – בחברת Win-Web חותרים ליצירת קמפיינים מוצלחים ומעדיפים לקוחות מרוצים על פני חוזים כובלים.
  • דו"חות התקדמות – עובדים עם דו"חות התקדמות שמאפשרים לזהות מגמות בקמפיין תוך חיזוק נקודות ממירות ושיפור יעדים.
  • תקציב קבוע מראש – שליטה מוחלטת על התקציב עם יכולת להגביר ולהנמיך את קצב הפעילות בהתאם לדרישות העסק.
  • אופטימיזציה לקמפיין – הקמפיינים של Win-Web מבוססים על אופטימיזציה מקצועית ובניית תשתית יסודית.